alevli şort

Türk Milli Takımlarına Alevli Şort

Kurumsallık iyidir. Dallara ayırılmış bir organizasyondaki kişilerin benzer şeyler giymesi, benim için hazırladığım kurumsal kimlik çalışmalarında olmazsa olmaz kalemlerden biridir. Milli Takımlar için tek tip kıyafet yapıldığının haberini alınca pek bir sevindim bu yüzden. Ülkenin en büyük organizasyonlarından olan Milli Takımlar’ın tek tip kıyafet giymeleri inanılmaz bir kurumsallık gösterisi benim gözümde.

(Aranızda ne o öyle herkes aynı diyenler çıkabilir; ama ben seviyorum ne yapayım?)

Radikal‘de gördüğüm haberde bu yeni tip kıyafetlerin görselleri de paylaşılmıştı. Gördüğümde gerçekten inanamadım. Bu kıyafetler için iki yıldır çalışıldığı söyleniyor. Bu iki yıl çalışanlar kim acaba? Madem iki yıl gibi uzun bir süreniz vardı neden çalışmadınız?

Bu resmen alevli şort!  Tamam alevli şort demesek bile, sanayide Şahin’in yan tarafına alev çiz desen bunu yapıyor zaten. Acaba bakanlık bu alevli konsepti seçerken, alevli şort, modifiye şahin gibi Türk değerlerine mi atıfta bulunuyor?

Alın yeni kıyafetler bunlarmış, siz karar verin;

alevli şort alevli şort alevli şort

Yazan /

[email protected]

Kafa kağıdımda doğum tarihim 1 haziran olsa da, annemin verdiği bilgilere dayanarak söylüyorum ki Mayıs ayının 29.günü, beş buçuk kilo ağırlığında, Sakarya ilinin şirin mi şirin Karasu ilçesinde dünyaya gelmişim.

Yorumla