samsung gear s2

Samsung: Bazen Yalnızca Güzel Görünürsün!

Bizim sektörde ara ara birileri çıkar ve ortaya inanılmaz işler çıkartırlar. Sonra yine eski bildiğimiz işler gelir peşinden.

Kareografi yapmak bizim sektörde çok riskli iş bence. Çünkü bugüne kadar öyle güzel şeyler yaptılar ki (ki bence Honda bu işin kralıdır) üstüne bir şey koymanız şart. Bir sürü insanı bir araya toplayıp senkronize hareket ettirmek yetmiyor. Onların mantıklı hareket etmeleri lazım. Ürünle alakaları olması lazım bu hareketlerin. Falan filan. (Akbank gibi yapıp geçmeyle olmuyor anlayacağınız.)

Tam bu noktada Samsung demiş ki; “Alın birader size güzel görünen bir iş. Gerisini boşverin! Düşünmeyin yok efendim bunlar markayla uyumlu mu, yok ürünü ön planda tutuyor mu, faydasını gösteriyor mu diye. İzleyin yeter.” Daha henüz bir önceki yazımda bahsetmiştim, yine tekrarlayayım; “bizim sektörde bazen yalnızca güzel gözükmesi başka bir şeyi olmamasını sağlayabilir.”

Müzik güzel, kareografi güzel..

Ajans R/GA. Bu arada, videoyu dün izlemiştim; 5.5 milyon civarı bir izlenmesi vardı, bu yazıyı paylaştığımda rakam 6.4 milyondu. İzleniyor efendim durduramıyoruz.

İzleyelim;

Yazan /

[email protected]

Kafa kağıdımda doğum tarihim 1 haziran olsa da, annemin verdiği bilgilere dayanarak söylüyorum ki Mayıs ayının 29.günü, beş buçuk kilo ağırlığında, Sakarya ilinin şirin mi şirin Karasu ilçesinde dünyaya gelmişim.