volvo

Volvo Sana Daha Ne Diyelim?

Uzun zamandır, kişisel olarak da profesyonel olarak da, Volvo’nun yaptığı işleri takip ediyorum. Çünkü gerçekten çok güzel işler yapıyolar. “Live Test” adını verdikleri seri zaten yıllardır devam ediyor. Her yeni testte daha da keyifleniyorum. Bugüne kadar bir hamster’a tır kullandırttılar, tırdan tıra geçiş yaptılar, başkanlarını vince astıkları tırın üstüne çıkarttılar…Epic Split” olayını zaten bilmeyen yok!

Şimdi şöyle bir şey var ki; bu adamlar bunları yaparken hile falan kullanmıyorlar. (En azından öyle diyorlar.) Böyle hilesiz işleri de ancak ürününe güvenen firma yapar da, arkadaş bu nasıl bir güven? Adamlar resmen ego tatmin ediyor, düşman çatlatıyor! Her yeni testte daha da çığırlarından çıkıyorlar resmen.

En yeni testleri de, uzaktan kumanda yerleştirdikleri yeni tırlarını 4 yaşında bir kız çocuğuna sürdürüyorlar; ama ne sürmek!

Yazan /

[email protected]

Kafa kağıdımda doğum tarihim 1 haziran olsa da, annemin verdiği bilgilere dayanarak söylüyorum ki Mayıs ayının 29.günü, beş buçuk kilo ağırlığında, Sakarya ilinin şirin mi şirin Karasu ilçesinde dünyaya gelmişim.