Küçük bir reklam filmi

CIL’den Küçük Bir Reklam Filmi

Bu sıralar sektöre bir şey oldu sanırım çok güzel işler geliyor. Genel kampanya olsun, reklam filmi olsun, viral olsun, yağıyor resmen yağıyor! Günde 3-5 yazı yazacakmışım gibi hissediyorum. Uluslararası yarışmalarda ödül almak sanki bu yıl çok zor olacakmış gibi.

(Yerli yarışmalarda zaten ödül illaki alınır bir şekilde. En kötü sponsor olursunuz prestijli bir ödülü oradan kaparsınız nedir yani.)

Şimdi, Kanadalı CIL yeni kampanyası için “küçük” bir reklam filmi hazırlamış; ama epey küçük. Minnak ya! Ana fikirleri bir şeyin güzel olması için illaki çok büyük olmasına gerek yok. Küçük bütçelerle çok büyük güzellikler yaratılabilir sonuç olarak. Bunun için de yaratılan minyatür bir odayı ufacık alet edevatla dekore ediyorlar. Çok güzel hareket!

DDB Canada tarafından ortaya çıkartılan bu işin yakın zamanda bizim televizyonlarda3 “uyarlanmış” ya da “esinlenmiş” versiyonunu görürüz diye düşünüyorum.

İzliyoruz;

Yazan /

[email protected]

Kafa kağıdımda doğum tarihim 1 haziran olsa da, annemin verdiği bilgilere dayanarak söylüyorum ki Mayıs ayının 29.günü, beş buçuk kilo ağırlığında, Sakarya ilinin şirin mi şirin Karasu ilçesinde dünyaya gelmişim.