Vegan Beslenme! Et Ye!

Daha önce sağlıklı beslenmenin bile nasıl moda haline getirildiğinden bahsetmiştim. O türler en azından gülünüp geçilebilecek seviyede iken asıl insanların sinirlerini bozan başka bir tür beslenme alışkanlığı olan insanlar var. Vegan beslenme alışkanlığına sahip (ya da tercihi demek daha mı doğru olur bilemiyorum) kişiler zaman zaman birçok insanın sinirlerini bozacak şeyler yapıyorlar. Vegan beslenme ile ilgili hiçbir sıkıntım tabi ki yok, vegan kişilerle de haliyle; fakat aynı şekilde onların da bizimle problemi olmasın istiyorum.

Etrafımda veganların eylemlerinden, sosyal medya paylaşımlarından gerçekten irite olan insanlar var. Açık yüreklilikle söylemem gerekir ki bazen benim de canım sıkılıyor, hatta sinirleniyorum bu hallere. Sırf eğlencesine yazdığım bir blogda “Soya Sütü” ile ilgili yazdığım bir yazıya inanılmaz yorumlar almıştım. Hatta ve hatta üşenmeyip mail gönderenler oldu. Maillerin içeriği kısaca “katil, ahlaksız, cani, pislik” şeklindeydi. Neden?

Görselleri incelemeden önce söylemek istediğim bir şey var; saldırgan olmayalım.

Her yıl dünyanın dört bir köşesinde milyarlarca sebzeye işkence ediliyor!
Vegan beslenmeye dur de; katliama ortak olma!

vegan beslenme


 

vegan beslenme


 

vegan beslenme


 

vegan beslenme


vegan beslenme

Yorumlar

yorum

Şunu Dene

ui tasarımında tipografi

UI Tasarımında Tipografi – Bölüm 1

UI Tasarımı: Tipografi Tipografinin, UI tasarımında zor kısımlardan biri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Tipografi çok …